http://www.egzotica.pl

:: O twórcach:
Artykuł dodany przez: Bull (2004-11-18 21:44:12)

O twórcach:

Serwis powstał w wakacje 2004 roku, mniej wiecej na początku sierpnia. Tematyką serwisu jest wyłącznie temat zwierząt egzotycznych. Staramy się przybliżyć najważniejsze informacje każdemu początkującemu jak i temu doswiadczonemu hodowcy. Mamy niezaskpokojoną miłość do wielu zimnokrwistych zwierząt, do których raczej niesposób się przytulić czy pogłaskać i stąd właśnie ogromna determinacja i wkład w ten serwis. egzotica.pl z dnia na dzień staje się bardziej kreatywna oferując hodowcom coraz więcej informacji, możliwości jak i rozrywki. Staramy się oferować EP maksymalnie nasz wolny czas, ale nie jesteśmy w stanie pisać tak ogromnej ilości artykułów, opisów gatunków jak i poradników, tak więc prosimy was hodowców o pomoc w rozwinięciu się naszej strony. Przyjmiemy każdą pomoc, nawet najmniejszą. Jeśli jesteś chętny do pomocy pisz na bull@egzotica.pl


Twórca strony:


Nick: Bull
Imię i Nazwisko:    Kamil Klimosz
Funkcja: Administrator i twórca:
W życiu Student informatyki na Uniwersytecie Śląskim oraz pasjonat wszelkich zimnokrwistych bestii ;)
Hodowlą zwierząt egzotycznych zajmuje się ponad 8 lat.
Moim głownym konikiem terrarystycznym są ptaszniki, ale nie ograniczam się tylko do nich.Administrator:


Nick: KornNelka
Imię i Nazwisko:    Aleksandra Maj
Funkcja: Administrator
W życiu: Terrarystyka jest moją pasją już od ładnych paru lat. Choć zajmuję się głównie jaszczurkami, w mojej hodowli można również znaleźć kilka ptaszników, owadów i ślimaków. Poza terrarystyką zajmuję się także fotografią. Studiuję medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.
Właścicielem praw autorskich układu stron jest Kamil (Bull) Klimosz.

Właścicielem praw autorskich do niektórych skryptów wykorzystanych przy wykonaniu serwisu jest Leszek (Olo) Olszewski.

Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikacja oraz wszelka inna eksploatacja materiałów objętych prawem autorskim wymaga zgody właściciela tych praw, zgodnie z "Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r".


adres tego artykułu: http://www.egzotica.pl/infopage.php?id=7